Бритни блъска кола и бяга от местопрестъплението
Певицата рискува да иде за 6 месеца в затвора
Бритни Спиърс е обвинена, че блъснала кола и избягала от местопрестъплението, без дори да е имала редовна книжка.
Говорител на градската прокуратура в Лос Анжелис обяви, че срещу Бритни е повдигнато обвинение за блъскане в паркирала кола и бягство от произшествието, станало на 6 август. Певицата била уведомена за обвинението писмено от полицията в началото на седмицата.
Първоначалното производство в съда е насрочено за 10 октомври. 25-годишната Бритни я грози присъда от 6 месеца затвор и 1000 долара глоба, като се докаже престъплението в съда.
Това ново обвинение идва само два дни, след като съдът й изиска тест за алкохол и наркотици по повод делото с бившия й съпруг Кевин Федърлайн за попечителството над децата им. Официална реакция на певицата все още няма.
mysound.bg
|